Benzersiz olmak için Cesur Ol

güzellik içinde yatıyor

Güzellik nereden

başlar

Luqqa Estetik Merkezinin kuruluş amacı,müşterilerine hakkettikleri güzelliği, sağlık ile birlikte sağlamaktır. Uzun yıllarını güzellik sektöründe geçirmiş uzmanlar tarafından kurulan merkez güzellik, bakım, estetik konularda rehber olmayı ve farkını ‘gerçeklik ve doğallık’ile hissettirmeyi hedefliyor.
about-bg-01
uzmanlık alanlarımız

neler

Luqqa Estetik merkezimizi uzun süre güzellik ve bakıma kendine adamış uzmanlar olarak hizmet kalitemize güveniyoruz.

Sizlerde yaptıracağınız işlemler için çok geç kalmadan kendinize uygun olan harika görünüm için bizden destek alabilirsiniz.

Merkezimizde uygulanan işlemler için tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz aklınızda bir soru işreti kalmasın.

KALICI MAKYAJ
90%
PROTEZ TIRNAK
85%
CİLT BAKIMI
91%
SELÜLİT TEDAVİSİ
82%
luqqa-estetik_45-min
about-bg-02

Yapılan işlemler de en çok uygulanan işlem Kalıcı makyaj, bir çok bayanın sıkıntısı zamansızlıktan ve yoğun iş temposundan makyaj için zaman ayıramıyor. Bunun çözümü olarak bu işi kalıcı olarak halletmek istiyor. Sizde deneyebilirsiniz.

KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj yapılan işleminiz ortalama 1 seneye yakın bir zaman diliminde kullanabiliyorsunuz, sizde rahatlığana o kadar çok alışacaksınız ki şuan kaybettiğiniz zamanın değerini anlıyacaksınız.

PROTEZ TIRNAK

Protez tırnak işlemi 2. en çok tercih edilen işlemdir. her gün oje sürme, manikür vs vs işlemler ile uğraşmadan o zamanı başka işleriniz için değerlendireceksiniz.

YENİ STİL. YENİ HAYAT.

PROFESYONEL İŞLER

Luqqa Estetik merkezimiz İstanbul’un güzellik şehri Nişantaşı’ndadır. Bir çok bayanın alışveriş, güzellik ve daha bir çok ihtiyaçları için uğradığı ilçeye sizde güzelliğin başkentinde Estetik Merkezimizde güzelliğinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search

× Whatsapp