güzelliğinizi kalıcı kılın

kalıcı makyaj

dudak renklendirme

Asimetrik veya çok dar dudaklar, belirgin olmayan dudak çerçevesi, yara izleri ve genetik şekilsizlikler gibi problemleri düzeltmek için uygulanan kalıcı dudak makyajıdır.

Aynı zamanda dudak içine uygulanarak ve gölgelendirme amacıyla da kullanılarak her zaman daha dikkat çekici ve hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Diğer kalıcı makyaj işlemlerinde olduğu gibi günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz renklerin tercih edilmesinin etkisiyle sizlere daha konfor sağlayan ve daima bakımlı gösteren bir işlemdir.

kalc-makyaj-27
luqqa-estetik-eyeliner-dipliner
hayatınızı kolaylaştırın

PARLAYAN GÜZELLİK

dipliner

Kirpik diplerine ince hat şeklinde yapılan uygulama “Kalıcı Dipliner dır”

EYELİNER

Kirpik diplerine daha kalın ve kuyruklu yapılana ise”Kalıcı Eyeliner denir”

KİMLER TERCİH EDİYOR

Doğal kirpikleri optik olarak daha yoğun göstermek göz konturünü genişletmek ve belirginleştirmek amacıyla uygulanan bu işlemler günlük makyajında eyeliner ve dipliner kullanan kişilerin tercih ettiği kalıcı makyaj işlemidir.

kaşlarınızı baştan yaratın

kaş konturu

Kozmetik olarak kaş bölgesini yeniden yaratmak ya da o bölgeyi doldurmak için kullanılır. Seyrek kaşların araları doldurulur, yara izi, kötü alınmış kaşlar, asimetri gibi problemleri olan bozuk kaş şekilleri doldurulabilir.

 

3D kıl tekniği olarak da bilinen microblading tekniği ile manuel yöntemle deri altına küçük efektlerle kıl görüntüsü verilerek son derece doğal yarı kalıcı şekillendirme yapılabiliyor.

luqqa-estetik_35-kas-konturu
güzelliğinizi ertelemeyin
YENİ STİL. YENİ HAYAT.

PROFESYONEL İŞLER

luqqa-estetik-kalc-maktaj

Kalıcı makyaj ve diğer hizmetler için aklınıza takılan sorularınızı, sorunlarınızı aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizde uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın siz adım atmadığınız sürece değişimi başlatamazsınız..

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search

× Whatsapp